• baner

  ТОВ "СIВЕРТЕКС"

  Якість як традиція!

  baner2

  Виробництво


  ТОВ «Сівертекс» – одне з провідних підприємств легкої  та хімічної промисловості в Україні.  Фірма спеціалізується на виготовленні форменного одягу для державних військових служб ( пальто суконне, плащі, куртки та брюки напіввовняні, мундири та брюки, костюми утеплені польові, куртки утеплені,  шапки-вушанки, фуражки, пілотки, панами та інше); виготовляє спецодяг для підприємств, організацій, шкіл, а також випускає чоловічий та жіночий одяг широкого асортименту для ринку (костюмно-пальтовий, платтяно-блузочний , трикотажні вироби, спортивний одяг), речового майна для силових структур ( палатки, тенти, рятувальні плоти, гальмівні парашюти, та інше), а також на виробництві прогумованих тканини та виробів з них (спеціальний одяг для рибалок, будівельників метро, шахтарів та засоби індивідуального захисту від хімічних та радіаційних забруденню, такі , як костюми Л-1 та ОЗК).

  Фірма має власний центр моди, який професійно розробляє нові моделі чоловічого та жіночого одягу згідно з розвитком моди і вимогами сучасних показників якості та фізично-механічних характеристик швейних  виробів  для масового виробництва. Розробка моделей виконується з використанням новітніх комп’ютерних технологій та програмного забеспечення. Підприємство використовує у виробництві поруч з давальницькою сировиною сировину, придбану за власний кошт.

  Одяг від фірми впевнено завойовує вітчизняний та закордонний ринок. Він успішно реалізується як у власній фірменній торгівельній мережі, так і в багатьох інших містах країни.

  Замовниками резинотехнічної продукції фірми протягом багатьох років є Міністерство оборони України, СБУ, МВС України, МНС України.

  Фірма плідно співпрацює  в питаннях виготовлення  та продажу сучасного одягу з такими закордонними  партнерами   як  відомі фірми  S.A. Lener Cordier, Ll& S Purchasing Corp., Harve Benard Ltd., Eurotex, Polaris  та інші.

  044.jpg

  Багаторічний досвід спільної наукової і практичної діяльності з найкращими фірмами-розробниками в галузі виробництва високотехнологічних суперсучасних матеріалів і виробів з прогумованих тканин, накопичений досвід роботи в умовах ринку дозволяють сьогодні фірмі виробляти продукцію, що відповідає світовим стандартам.

  Високий рівень послуг забезпечує діюча у центрі система управління якістю.

  Працівники підприємства знаходяться в постійному творчому пошуку, з метою задоволення всіх потреб замовників. Розробка та впровадження в виробництво сучасних технологій, які грунтуються на новітні досягнення науки та техніки, високопрофесійний та злагоджений колектив, унікальна виробнича база, ресурси та ефективна стратегія керування підприємством – вся це е залогом для успіху та зростання підприємства.