Оренда

Комерційна  пропозиція на вигідних умовах з оренди офісних, виробничих, складських та торгових приміщень які  знаходятья  під цілодобовою охороною на закритій території,  поблизу  зупинка транспорту, та мають зручний під’їзд  з різних районів м. Чернігова:

  • офісні приміщення, з ремонтом та всіма потрібними комунікаціями, знаходятья як на першому так і на другому поверсі адміністративної будівлі,площа різноманітна від 15м.кв. до 50м.кв .інтернет, зв’язок .На третьому поверсі знаходиться демонстраційна зала  400кв.м.з сучасною аудіо та відео апаратурою.

  • виробничі приміщення – це  двохповерховий металообробний цех 600 м. кв. з потужностями та комунікаціями який дозволить займатися виробничим процесом на період оренди. Приміщення їдальні  300 м.кв ., та цех для виготовлення хліба та здоби 120м.кв., обладнаний  потужностями. Цех з виробництва, під будь яку діяльність, 360м.кв. висота стелі 3.5м. є можливість оренди частково.  Колишня котельня 500м.кв., та 20 сот. землі своя підстанція,  огорожа  з паркана. Оранжерейний комплекс 200м.кв.з комунікаціями. Деревообробний цех з потужностями 360м.кв.присутній  підйомник,витяжка,зручний під’їзд ,прилегла територія може використовуватись під склад. Комплекс  будівль гаражного типу  з високими стелями 350 м.кв. можливість використання під СТО ,мийку.

  • складські приміщення від 500м.кв.до 1000м.кв.м,металеві каркасні з комунікаціями під охороною на закритій території. Металевий навіс 300м.кв.може бути використаний під стоянку багато габаритних авто,поряд  естакада, склад ПММ.

  • магазин продовольчих товарів, торгова  зала 60м.кв.подсобні приміщення з обладнанням 60м.кв. Полупідвальне приміщення від проїзної частини дороги  з окремим входом  60м.кв.під магазин, кафе.

З питань оренди телефонуйте:
Приймальня:
Шаповал Юлія Вікторівна
Комерційний відділ: